USD:32.56🔴EUR:35.40
Fonri 4G Hırsız Alarm Seti

Fonri 4G Hırsız Alarm Seti

Fiyatları görmek için Üye Girişi yapınız.
Aynı gün kargoda!
Açıklama
FONRİ/724  Pro WIFI-4G Alarm Sistemi, konut kurulumları için kompakt, kablosuz bir akıllı güvenlik sistemi. 
Hızlı bluetooth eşleştirme teknolojisi, devreye alınmaya hazır ( kapı / pencere ve sensörleri QR kod la tanıştırma  akıllı takip, zamanlı görev teknolojisine sahip güvenlik sistemidir  ).
Evler, Ofis ve geniş bir çok konum için çok uygundur .  4G- LAN, WiFi ve Hücresel Sinyallerini destekler ve kesintisiz iletişimini aktarıcı ve sinyal yükseltici gerektirmeden iletimi kolayca sağlar Askeri düzeyde Güvenlik "Çift Yönlü AES 256 PLUS" yüksek şifrelenmiş veri transferi,sistemimizde saklanan veriler sorunsuz bir şekilde korunur. )Bu  rakiplerine üstünlük sağlayan özeliklere sahip olduğu gibi  .Ek olarak cms AHM acil haber alma özelliğini istediğiniz an devreye alabilirsiniz. Sinyal bozucu jammer sabotaj koruyucu ve uyarı özelliği satandart olarak sunulmaktadır.
Fonri pro 4G Sadece bir güvenlik sistemi değil, aynı zamanda hem sensörler hem de IP kameralar gibi akıllı cihazlarla çalışan bir ev otomasyon sistemidir. Dahası, RFID modülü, çocuklar ve yaşlılar tarafından kullanılmasını kolaylaştırır.Kullanıcılar sistemi özgürce kontrol edebilir, canlı video izleyebilir veya bir çok akıllı aksesuarı tek bir tuşla ayarlar yapabilirsiniz .İNTERNET alt yapısı olmayan yerlerde 4G sim kart özelliği ile kolay iletişim sahası sağlar.İOS ile çalışan  telefonunuzdan yada tabletinizden uygulamayı açmadan ses komutu ile sistemi devreye alıp çıkarabilirsiniz.   (Not 2G Modelinden farklı olarak geniş menzil olması ayrıca sim kart eklentisiyle internet iletişimi sağlar kontak ve sensörlerin pil oranlarını açık kapalı anlık gösterir yüksek düzeyde tüm aksesuarları iletişimi sabotaj özelliğine ek olarak AES 256 BİT koruması gibi farklı avantajları vardır. -DATASHEET-
Yorumlar
Yükleniyor...